ברוכים הבאים לSymple Surrogacy, LLC . סימפל סורוגסי הינה חברת פונדקאות ממוקמת בארה”ב המתמחה בהתאמת אנשים החושקים בילד, אך מעדיפים ילד גנטי על פני ילד המתקבל על ידי אימוץ.  אנו מספקים אמהות פונדקאיות, תורמות ביציות ומרפאות אשר יעזרו לכם להגשים שאיפה זו. Symple Surrogacy הוקמה בטקסס בשנת 2002 עם מטרה בסיסית אחת: לספק ללקוחות שלנו את הסטנדרט הגבוה ביותר בענף הפונדקאות ובמחיר שווה לכל כיס. בסימפל סורוגסי אנו עובדים עם זוגות מסורתיים, זוגות הומוסקסואליים, אנשים בודדים ובכל הגזעים, דתות ורקע אתני.

אנו כאן לעזור לשים קץ לכאבי הלב שעברתם, ולהמשיך את שארית המסע להורות מהנה ומחוסר דאגות. אנו ידועים בקהילת הפונדקאות ביכולתנו לעזור ללקוחותינו להשיג הצלחה. נכתב על סימפל סורוגסי במגאזין ניוז וויק, בעיתון ל.א. טיימס, סי.בי.סי נשיונל ניוז רדיו, ובמקורות תקשורת רבים שונים.  סימפל סורוגסי גאה על יותר מ-150 תינוקות שנולדו דרך התוכנית שלנו.

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לאלו אשר נפגעו מחוסר פוריות אופציות רפואיות רבות על מנת להשיג הריון. גם אנשים אשר אינם מסוגלים להוליד ילדים גם בעזרת טיפולי פוריות, יכולים היום להיות הורים בעזרת פונדקאות ותרומת ביציות. מטרת סימפל סורוגסי היא לשמור שתהליך הפונדקאות יהיה פשוט ככל האפשר.

הקשר שלך עם סימפל סורוגסי מתחיל כאשר אנו מתאימים אותך עם האם הפונדקאית המסורתית, ההיריון הפונדקאי או תורמת הביצית לפי בחירתך, אחרי שזו עברה תהליך מיון מדוקדק. לאחר מכן אנו עורכים חוזה חוקי, ומדריכים אותך דרך התהליך המשפטי. אנו נעבוד עם המרפאה שבבחירתך, או נפנה אותך לאנדוקרינולוג לטיפולי פוריות או למרפאה לטיפול בפוריות אשר נוחה לך. אנו נלקט את הסכום המוסכם לפי החוזה שלך וננהל את חשבון האסקרו, תוך כדי תשלום בזמן לאם הפונדקאית ולתורמת הביציות. אנו עוזרים לך למצוא תשובות לכל השאלות והדאגות שיתעוררו בדרך הפונדקאות ונבטיח כי הדרך למשפחת חלומותיך תיהיה חסרת דאגות וחלקה.

אמנם אנו מעדיפים לנהל את עסקינו באנגלית, האתר הראשי שלנו מתורגם לשפות רבות, אך יש לנו מתרגמים אשר יכולים לעזור בתקשורת בינינו. אנו מצפים בקוצר רוח לעזור לכם להגשים את חלום משפתחיכם ולהפכו למציאות!

!לחץ כאן כדי 

Login as a Surrogate

Login as an Intended Parent

Login as a Donor

Donations - Login as an Intended Parent